Natur-Pharm.pl
O Nas

Od wielu lat związani jesteśmy z medycyną, stomatologią i dietetyką prowadząc własną klinikę. W związku z rozwojem wielu chorób cywilizacyjnych oraz postępującą degradacją środowiska od kilku lat tematem naszych zainteresowań stał się zdrowy tryb życia, profilaktyka, suplementacja oraz medycyna naturalna.

 

Na początku kupując i testując zioła i suplementy na własne potrzeby. Po jakimś czasie będąc pod ogromnym wrażeniem skuteczności działania naturalnych suplementów i ziół zarówno w profilaktyce jak też wspomagająco np. przy tradycyjnych terapiach lekowych, postanowiliśmy poszerzyć naszą wiedzę w tym zakresie. Dzięki temu nasz zespół został wzbogacony o dietetyka klinicznego i fitoterapeutów. W związku z tym w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym sprzedajemy tylko te wyselekcjonowane przez nas produkty, które sami sprawdziliśmy, są one skuteczne jednak przede wszystkim są one bezpieczne.

 

Kluczowe elementy, które budują skuteczny, działający produkt to odpowiednia selekcja surowców, ich jakość, zawartość substancji aktywnych, dawka oraz postać produktu.

 

Wierzmy, że nasze połączenie nauki i natury da najlepsze możliwe efekty będąc przy tym przede wszystkim bezpieczne. Wierzymy, że nauka idąc ramię w ramię z naturą może zdziałać wspaniałe rzeczy, bez potrzeby wykorzystywania chemicznych składników, chroniąc przy tym jednocześnie środowisko naturalne.

 

Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji, które pozwolą Wam podjąć decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego suplementu, chętnie służymy wiedzą i doświadczeniem.

Natur-Pharm.pl został założony przez Dietetyka Klinicznego mgr Dawida Wojciechowskiego specjalizującego się w chorobach endokrynologicznych, dietetyce sportowej oraz suplementacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl