Natur-Pharm.pl

Terranova

Terranova została założona w 2008 roku przez Stephena Terrassa. Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Podstawowym celem koncepcji preparatów Terranova jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa.

Nasz naturalny skład

Terranova przedkłada wykorzystywanie całych składników roślinnych nad ekstraktami. Tworząc produkty odpowiednio dobieramy ilości składników odżywczych, mineralnych lub witaminowych. Synergiczne środowisko ludzkiego organizmu potrafi wykorzystać optymalnie dobrane dawki.

Choć wyizolowane substancje, takie jak minerały czy witaminy, wchodzą w skład suplementów Terranovy, to naszym zdaniem dla zachowania synergii powinny one trafiać do organizmu łącznie z pełnymi, świeżymi roślinami. Zioła, warzywa, owoce, grzyby poddajemy więc procesowi liofilizacji, by jak najlepiej zachować ich naturalną siłę.

Filozofia

Niech natura rozbłyśnie w Tobie. To hasło dobrze ilustruje dążenie Terranovy do tworzenia synergicznych preparatów odżywczych i roślinnych. Koncepcja ta jest wynikiem wiedzy i inspiracji Stephena Terrassa.

W Stanach Zjednoczonych poznał on Eda Alstata, który na swojej eksperymentalnej farmie uprawiał rośliny naturalnymi metodami, korzystając z dobrodziejstw wulkanicznej gleby. W celu zachowania cennych składników roślinnych stosował liofilizację. Ta przyjaźń stała się fundamentem, na którym powstała Terranova.

Terranova na pierwszym miejscu stawia naturę i jej związek z człowiekiem. Optymalne żywienie powinno więc pochodzić z czystych ekologicznie upraw, być pozbawione dodatków i wykorzystywać efekt synergii - współdziałania poszczególnych składników. Niech natura rozbłyśnie w Tobie!

Produkty Terranova są w 100% naturalne, czyste i całkowicie pozbawione
dodatków i wypełniaczy. Rośliny wykorzystywane przez nas
są liofilizowanie, utrzymując wysoką wartość odżywczą.

Wszystkie nasze produkty są również odpowiednie dla wegan.

Terranova

Life DRINK Terranova 227G Life DRINK Terranova 227G
Producent: Terranova
Cena: 111,27 zł 130,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
BEAUTY KOMPLEKS Terranova 100 kapsułek BEAUTY KOMPLEKS Terranova 100 kapsułek
Producent: Terranova
Cena: 90,02 zł 105,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
BETA-KAROTEN Z ALG 50 kapsułek Terranova BETA-KAROTEN Z ALG 50 kapsułek Terranova
Producent: Terranova
Cena: 56,10 zł 66,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CHROM 200 µg 100 kapsułek Terranova CHROM 200 µg 100 kapsułek Terranova
Producent: Terranova
Cena: 65,45 zł 77,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CHROM 200 µg 50 kapsułek Terranova CHROM 200 µg 50 kapsułek Terranova
Producent: Terranova
Cena: 46,70 zł 54,94 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl