Natur-Pharm.pl
Menu

Opis

Miedź chelat

Tabletki 100 sztuk

 • Dla osób, które poszukują suplementu diety zawierającego miedź w postaci chelatu aminokwasowego.
 • Dla osób poszukujących wsparcia w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz funkcjonowania układu nerwowego i odpornościowego.
 • Nie zawiera cukrów
 • Suplement diety

Bezglutenowy, Bezmleczny, Koszerny, Wegański, Wegetariański

 

 • Zapewniający najlepszą wchłanialność

  Preparat zawiera 2,5 mg jonów miedzi w tabletce. Miedź schelatowana jest w 100% aminokwasowo. Cały proces wytwarzania chelatu jest opatentowany, co gwarantuje utrzy­manie wszystkich cech tak charakterystycznych dla chelatów.

  Miedź jest trzecim co do zawartości pierwiastkiem śladowym w organi­zmie, po żelazie i cynku. Najwięcej miedzi znajduje się w mięśniach szkie­letowych (ok. 25%), w skórze (15%), w szpiku kostnym (14%), w wątrobie (8-15%) i w mózgu (8%).

   

  SPOSÓB UŻYCIA

  Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

  Nie używać innych produktów zawierających miedź.

  Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

  INFORMACJE DODATKOWE

  Produkt bezglutenowy.
  Nie zawiera: cukrów, pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów, barwników, substancji słodzących.
  Niska zawartość sodu.

   

  Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (1 tabletka) zawiera:

  Miedź (diglicynian miedzi†) – 2,5 mg (250% RWS*)

  *RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

  Składniki:

  substancje wypełniające: celuloza, fosforany wapnia; miedź (diglicynian miedzi†), maltodekstryna, substancja wypełniająca: guma celulozowa usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, kwas: kwas cytrynowy.

  † – Albion International Inc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl